+48 22 487 12 23 biuro@wydajni.pl

Zobacz jak wiele możemy dla Ciebie zrobić

Internet nie skrywa przed nami żadnych tajemnic. Dla Ciebie to czarna magia?

Bez obaw, z nami odkryjesz arkana promocji, optymalizacji lub pozycjonowania. Oczarujemy Cię naszą wiedzą na temat marketingu w internecie i nim się obejrzysz a Twoja pozycja w Google i wyniki sprzedaży magicznie wzrosną!

Wspieramy działy marketingu i sprzedaży

Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, a możesz zyskać bardzo dużo. Przede wszystkim cennego pracownika, który przejmie lub wesprze w Twojej firmie działy marketingu i sprzedaży, wnosząc do firmy realną korzyść.

Nasze usługi

Tworzymy treści

Content marketing to podstawa. Bez niego Klient nie dowie się o Twojej usłudze, a Google nie będzie Cię lubił. Wpisy na bloga, artykuły sponsorowane, teksty na stronę? Mówisz i masz!

Robimy dobry buzz w internecie

Buzz marketing to dobre słowo o Twojej firmie, pozostawione gdzieś w internetowych zakamarkach. Słowo, które kiełkuje i w które Twoi klienci uwierzą bardziej, niż w reklamę w telewizji. Oczywiście jeśli dobrze to zrobisz. Wiesz jak?

Pomagamy rosnąć w wyszukiwarkach

SEO to niełatwa sprawa, ale wiemy jak grać z nim w jednym teamie. Chcesz zająć wysoką pozycję w Google? Z naszą pomocą wespniesz się wyżej i wyżej. A potem patrz, jak słupki rosną!

Umiemy tworzyć maile

E-mail marketing? Tamdadaam! Doskonale wiemy, czym różni się CTR od CTA. Dbamy o wysoki poziom open rate’u, pilnujemy double opt-in i uwielbiamy testy A/B. A ty możesz zobaczyć, co z tego wynika!

Opisy produktów? Pestka!

Masz sklep internetowy? Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że kopiowanie opisów produktów od producenta to gwóźdź do trumny pozycjonowania? A czy wiesz również, kto może zająć się tworzeniem sprzedażowym opisów dla Twoich klientów? Pewnie, że wiesz! 🙂

Niezły social

Znamy się na prowadzeniu mediów społecznościowych. Facebook, Twitter, Linkedin? Mówisz, masz. Nie tylko tworzymy posty, ale i odpisujemy na komentarze. A ty tylko liczysz lajki!

W internecie? Tam są Twoi klienci

Szukamy klientów online b-r-a-w-u-r-o-w-o. Autorska metoda, którą opracowaliśmy wiele lat temu, do dziś przynosi nam owoce, w postaci zadowolonych klientów. Zadowolonych z czego? Z tego, że zarabiają więcej! Brzmi jak dobry plan? Zatrudnij Wydajnych. To się opłaca!

Ochrona wizerunku? As you wish!

Nie masz czasu, aby na bieżąco odpowiadać na komentarze w social mediach, Google Mapach, serwisach zbierających opinie? Nie ma sprawy, od tego masz Wydajnych! Pokażemy Klientom, że liczysz się z ich zdaniem. Odpowiemy na pytania dotyczące produktów, pomożemy wybrać te właściwe, będziemy na bieżąco. A to zaprocentuje!

Szepty w internecie

Jakie szepty? O Twojej marce oczywiście! Polecenia w social mediach, pochlebne opinie na mapach, dyskusje na forach i wiele, wiele więcej. Chcesz, aby o Twojej marce było głośno i to w pozytywny sposób? Zostaw to nam. Marketing szeptany to nasza specjalność!